Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • 7 jarigen Finale
  • 5 jarigen Finale
  • 6 jarigen Finale
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • Ratina Z Arena
  • Alles weergeven

Evenement: Zangersheide

Ruiter: Alois Pollmann-Schweckhorst

Paard: Landlady

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 16:59

Preview (gratis)

Ruiter: Alois Pollmann-Schweckhorst

Paard: Landlady

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 16:59

Preview (gratis)

Ruiter: Tim Davies

Paard: Valentijn O

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 17:02

Preview (gratis)

Ruiter: Luis Jesus Escobar Jimenez

Paard: Andariton

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 17:04

Preview (gratis)

Ruiter: Roelof Bril

Paard: Vigaro

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 17:06

Preview (gratis)

Ruiter: Nina Fagerstrom

Paard: Coriana Van Klapscheut

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 17:08

Preview (gratis)

Ruiter: Pedro Veniss

Paard: Candeia Jmen

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 17:21

Preview (gratis)

Ruiter: Timothy Hendrix

Paard: Very nice

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 17:23

Preview (gratis)

Ruiter: Karl Brocks

Paard: Codex One

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 17:24

Preview (gratis)

Ruiter: Mario Stevens

Paard: Corlanda

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 17:26

Preview (gratis)

Ruiter: Patrick Spits

Paard: Va Vite

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 17:27

Preview (gratis)

Ruiter: Mischa Everse-van de Kraats

Paard: Chocola Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 17:29

Preview (gratis)

Ruiter: Karl Brocks

Paard: Lamarque 7

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 17:34

Preview (gratis)

Ruiter: Judy-Ann Melchior

Paard: As Cold as Ice Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 17:34

Preview (gratis)

Ruiter: Donaat Brondeel

Paard: Breemeersen Adorado

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 17:34

Preview (gratis)

Ruiter: Hanno Ellermann

Paard: Eldorado van de Zeshoek

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 09:34

Preview (gratis)

Ruiter: Alois Pollmann-Schweckhorst

Paard: Conto

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 09:36

Preview (gratis)

Ruiter: Kurt De Clerq

Paard: Equador van -t Roosakker

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 09:40

Preview (gratis)

Ruiter: Christian Ahlmann

Paard: Gaja 23

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 09:42

Preview (gratis)

Ruiter: Walter Lelie

Paard: Zig-Zag

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 09:44

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Puck

Paard: Zidane IV

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 09:46

Preview (gratis)

Ruiter: Georgie Strutton

Paard: Strijder IV

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 09:48

Preview (gratis)

Ruiter: Ward De Bie

Paard: Edjaz van -t Merelsnest

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 09:50

Preview (gratis)

Ruiter: Maaike Ten Berg-Bijlsma

Paard: Zaretino

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 09:52

Preview (gratis)

Ruiter: Brecht Bille

Paard: Hunter-s Chelsey

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 09:55

Preview (gratis)

Ruiter: Anton Martin Bauer

Paard: Cataldo

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 09:57

Preview (gratis)

Ruiter: Judy-Ann Melchior

Paard: Carthano I Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 09:59

Preview (gratis)

Ruiter: Leopold van Asten

Paard: VDL Groep Quinthago Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:01

Preview (gratis)

Ruiter: Bert-Jan Zuidema

Paard: Zirano

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:03

Preview (gratis)

Ruiter: Gergely Bazso

Paard: Alkony

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:05

Preview (gratis)

Ruiter: Edwin Smits

Paard: Cerlino von Hof CH

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:07

Preview (gratis)

Ruiter: Stein Endresen

Paard: Cabachon

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:09

Preview (gratis)

Ruiter: Ivo Biessen

Paard: Audi-s Elisa

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:11

Preview (gratis)

Ruiter: Stephen Egan

Paard: Special Lux

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:13

Preview (gratis)

Ruiter: Roger-Yves Bost

Paard: Quento Sange

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:15

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Van Dyck

Paard: Excenel V

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:17

Preview (gratis)

Ruiter: Ernesto Canseco

Paard: Zippo

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:19

Preview (gratis)

Ruiter: Hanno Ellermann

Paard: Zacharov

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:21

Preview (gratis)

Ruiter: Ines Wolters

Paard: Cover Girl

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:24

Preview (gratis)

Ruiter: Yves Awouters

Paard: Exclusive de Carmel

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:26

Preview (gratis)

Ruiter: Filipe Magnasco

Paard: Chakespear Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:28

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Heiligers

Paard: Zanuska

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:30

Preview (gratis)

Ruiter: Rob Schipper

Paard: Eurocommerce Zagreb

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:32

Preview (gratis)

Ruiter: Ulrik Clemmensen

Paard: Lertevangs Colier

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:34

Preview (gratis)

Ruiter: Mathijs van Asten

Paard: Epleaser v -t Heike

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:36

Preview (gratis)

Ruiter: Anne - Laure Gautier

Paard: Quio des Chaines

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:38

Preview (gratis)

Ruiter: Manuel Fernandez Saro

Paard: Utamaro d-ecaussines

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:40

Preview (gratis)

Ruiter: Mischa Everse-van de Kraats

Paard: Ester

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:42

Preview (gratis)

Ruiter: James Paterson-Robinson

Paard: Zabor

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:51

Preview (gratis)

Ruiter: James Paterson-Robinson

Paard: Zabor

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:53

Preview (gratis)

Ruiter: Hanno Ellermann

Paard: Eldorado van de Zeshoek

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:54

Preview (gratis)

Ruiter: Alois Pollmann-Schweckhorst

Paard: Conto

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:55

Preview (gratis)

Ruiter: Hanno Ellermann

Paard: Eldorado van de Zeshoek

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:55

Preview (gratis)

Ruiter: Walter Lelie

Paard: Zig-Zag

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:56

Preview (gratis)

Ruiter: Alois Pollmann-Schweckhorst

Paard: Conto

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:56

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Puck

Paard: Zidane IV

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:58

Preview (gratis)

Ruiter: Walter Lelie

Paard: Zig-Zag

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 10:58

Preview (gratis)

Ruiter: Ward De Bie

Paard: Edjaz van -t Merelsnest

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 11:00

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Puck

Paard: Zidane IV

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 11:00

Preview (gratis)

Ruiter: Anton Martin Bauer

Paard: Cataldo

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 11:02

Preview (gratis)

Ruiter: Ward De Bie

Paard: Edjaz van -t Merelsnest

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 11:02

Preview (gratis)

Ruiter: Leopold van Asten

Paard: VDL Groep Quinthago Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 11:03

Preview (gratis)

Ruiter: Anton Martin Bauer

Paard: Cataldo

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 11:04

Preview (gratis)

Ruiter: Bert-Jan Zuidema

Paard: Zirano

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 11:05

Preview (gratis)

Ruiter: Leopold van Asten

Paard: VDL Groep Quinthago Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 11:05

Preview (gratis)

Ruiter: Stein Endresen

Paard: Cabachon

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 11:07

Preview (gratis)

Ruiter: Bert-Jan Zuidema

Paard: Zirano

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 11:07

Preview (gratis)

Ruiter: Ivo Biessen

Paard: Audi-s Elisa

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 11:08

Preview (gratis)

Ruiter: Stein Endresen

Paard: Cabachon

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 11:08

Preview (gratis)

Ruiter: Stephen Egan

Paard: Special Lux

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 11:10

Preview (gratis)

Ruiter: Ivo Biessen

Paard: Audi-s Elisa

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 11:10

Preview (gratis)

Ruiter: Stephen Egan

Paard: Special Lux

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 11:12

Preview (gratis)

Ruiter: Roger-Yves Bost

Paard: Quento Sange

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 11:13

Preview (gratis)

Ruiter: Yves Awouters

Paard: Exclusive de Carmel

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 11:15

Preview (gratis)

Ruiter: Mathijs van Asten

Paard: Epleaser v -t Heike

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 11:16

Preview (gratis)

Ruiter: Manuel Fernandez Saro

Paard: Utamaro d-ecaussines

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 11:18

Preview (gratis)

Ruiter: James Paterson-Robinson

Paard: Zabor

Evenement: Zangersheide

Klasse: 5 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 11:52

Preview (gratis)

Ruiter: Sebastian Haas

Paard: Conny

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 12:39

Preview (gratis)

Ruiter: Jenny Johansson

Paard: Whisper

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 12:42

Preview (gratis)

Ruiter: Marc Boes

Paard: Quax

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 12:44

Preview (gratis)

Ruiter: Christian Ahlmann

Paard: Coolman 49

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 12:46

Preview (gratis)

Ruiter: Matias Albarracin

Paard: Remonta Jamaiquina

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 12:49

Preview (gratis)

Ruiter: Jaime Guerra Piedra

Paard: winday

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 12:51

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis van den Brink

Paard: Royal Queen

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 12:53

Preview (gratis)

Ruiter: Eric van der Vleuten

Paard: Calypso Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 12:58

Preview (gratis)

Ruiter: Ernest Kwint

Paard: Zandorra Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 13:00

Preview (gratis)

Ruiter: Stefanie van den Brink

Paard: Wapper

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 13:02

Preview (gratis)

Ruiter: Christel Boulard

Paard: Csarina de Fuyssieux

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 13:04

Preview (gratis)

Ruiter: Nina Fagerstrom

Paard: Naomi Do Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 13:07

Preview (gratis)

Ruiter: David O Brien

Paard: Drumiller Lough

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 13:09

Preview (gratis)

Ruiter: Ruben Romp

Paard: Kadans Webster SFN

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 13:11

Preview (gratis)

Ruiter: Pierre Rius

Paard: Popof du Luc

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 13:13

Preview (gratis)

Ruiter: Jim Derwin

Paard: Celta Vigo

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 13:15

Preview (gratis)

Ruiter: Wim Vinckx

Paard: Dextro vd Itterbeekhoeve

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 13:18

Preview (gratis)

Ruiter: Brecht Bille

Paard: Hunter s Scendix

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 13:21

Preview (gratis)

Ruiter: Alois Pollmann Schweckhorst

Paard: Bonaire

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 13:23

Preview (gratis)

Ruiter: Maikel van Mierlo

Paard: Whistler

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 13:25

Preview (gratis)

Ruiter: Jack Ansems

Paard: Wilkina

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 13:31

Preview (gratis)

Ruiter: Vincent Voorn

Paard: Audi s Winner

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 13:34

Preview (gratis)

Ruiter: Karina Rie Truelsen

Paard: Quite Quick

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 13:36

Preview (gratis)

Ruiter: Dirk Demeersman

Paard: Diamants Billy

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 13:38

Preview (gratis)

Ruiter: Sebastian Haas

Paard: Campagnarde

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 13:41

Preview (gratis)

Ruiter: Sven Van Dijck

Paard: Chill R Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 13:43

Preview (gratis)

Ruiter: Christian Ahlmann

Paard: Charles 56

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 13:45

Preview (gratis)

Ruiter: Annick Chenu

Paard: Petrus du Plessis

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 13:47

Preview (gratis)

Ruiter: Joe Clee

Paard: Diablesse de Muze

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 13:50

Preview (gratis)

Ruiter: Bastian Freese

Paard: Cesanna

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 13:54

Preview (gratis)

Ruiter: Joep Raijmakers

Paard: Winston

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 13:56

Preview (gratis)

Ruiter: Walter Lelie

Paard: Derly Chin de Muze

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 13:58

Preview (gratis)

Ruiter: Paulien de Vries

Paard: Wanda Leva

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 14:01

Preview (gratis)

Ruiter: Luis Jesus Escobar Jimenez

Paard: Confredo

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 14:11

Preview (gratis)

Ruiter: Maikel van Mierlo

Paard: Cally de Ville Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 14:13

Preview (gratis)

Ruiter: Sebastian Haas

Paard: Conny

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 14:15

Preview (gratis)

Ruiter: Christian Ahlmann

Paard: Coolman 49

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 14:16

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis van den Brink

Paard: Royal Queen

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 14:18

Preview (gratis)

Ruiter: Ernest Kwint

Paard: Zandorra Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 14:21

Preview (gratis)

Ruiter: Nina Fagerstrom

Paard: Naomi Do Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 14:22

Preview (gratis)

Ruiter: David O Brien

Paard: Drumiller Lough

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 14:24

Preview (gratis)

Ruiter: Maikel van Mierlo

Paard: Whistler

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 14:25

Preview (gratis)

Ruiter: Vincent Voorn

Paard: Audi s Winner

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 14:28

Preview (gratis)

Ruiter: Christian Ahlmann

Paard: Charles 56

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 14:30

Preview (gratis)

Ruiter: Bastian Freese

Paard: Cesanna

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 14:32

Preview (gratis)

Ruiter: Joep Raijmakers

Paard: Winston

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 14:33

Preview (gratis)

Ruiter: Walter Lelie

Paard: Derly Chin de Muze

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 14:35

Preview (gratis)

Ruiter: Paulien de Vries

Paard: Wanda Leva

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 14:36

Preview (gratis)

Ruiter: Maikel van Mierlo

Paard: Cally de Ville Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 6 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 14:36

Preview (gratis)

Ruiter: Laura Klaphake

Paard: Caesario-s Pretty Woman

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 15:45

Preview (gratis)

Ruiter: Timothy Hendrix

Paard: Very nice

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 15:49

Preview (gratis)

Ruiter: Marlon MODOLO ZANOTELLI

Paard: Cabrio Van de Heffinck

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 15:50

Preview (gratis)

Ruiter: Catherine Van Roosbroeck

Paard: Castelo Branco

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 15:52

Preview (gratis)

Ruiter: Cameron Hanley

Paard: S.I.E.C. Contessina

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 15:54

Preview (gratis)

Ruiter: Karl Brocks

Paard: Codex One

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 15:56

Preview (gratis)

Ruiter: Simon Crippen

Paard: Ondine du Logis

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 15:58

Preview (gratis)

Ruiter: Mario Stevens

Paard: Corlanda

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 16:00

Preview (gratis)

Ruiter: Patrick Spits

Paard: Va Vite

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 16:02

Preview (gratis)

Ruiter: Mischa Everse-van de Kraats

Paard: Chocola Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 16:05

Preview (gratis)

Ruiter: Hanno Ellermann

Paard: Quality Time

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 16:07

Preview (gratis)

Ruiter: Luc Steeghs

Paard: Varina

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 16:12

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Verellen

Paard: Varia

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 16:16

Preview (gratis)

Ruiter: David McPherson

Paard: Vandavid

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 16:18

Preview (gratis)

Ruiter: Jos Lansink

Paard: Calimero Van-t Roth

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 16:18

Preview (gratis)

Ruiter: Judy-Ann Melchior

Paard: As Cold as Ice Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 16:20

Preview (gratis)

Ruiter: Aymeric de ponnat

Paard: O-Brion du Plessis

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 16:23

Preview (gratis)

Ruiter: Christian Ahlmann

Paard: Caracas

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 16:26

Preview (gratis)

Ruiter: Olive Clarke

Paard: Mark Q

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 16:28

Preview (gratis)

Ruiter: Penelope Leprevost

Paard: Sobriquet d hoogpoort

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 16:30

Preview (gratis)

Ruiter: Jose Roberto Reynoso Fernandez Filho

Paard: Vignet Cooper

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 16:32

Preview (gratis)

Ruiter: Lorenzo Attili

Paard: prinz clintus

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 16:35

Preview (gratis)

Ruiter: Maikel van der Vleuten

Paard: VDL Groep Vleut

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 16:37

Preview (gratis)

Ruiter: Annelies Vorsselmans

Paard: Carlos V.H.P. Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 16:39

Preview (gratis)

Ruiter: Marlon MODOLO ZANOTELLI

Paard: Cobe vh Gonnehof

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 16:41

Preview (gratis)

Ruiter: Michael Greeve

Paard: Varanka SFN

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 16:44

Preview (gratis)

Ruiter: Malin Parmler

Paard: Dahlia Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 16:46

Preview (gratis)

Ruiter: Benjamin robert

Paard: Quite Easy III

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 16:48

Preview (gratis)

Ruiter: Karl Brocks

Paard: Lamarque 7

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 16:50

Preview (gratis)

Ruiter: Cameron Hanley

Paard: S.I.E.C. Quite Ruffy

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 16:53

Preview (gratis)

Ruiter: Patrick Spits

Paard: Cadjanne Z

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 16:55

Preview (gratis)

Ruiter: Jannike West

Paard: Vivaldi K

Evenement: Zangersheide

Klasse: 7 jarigen Finale

Rubriek: Ratina Z Arena

Datum: 27-09-2009

Tijd: 16:57

Preview (gratis)