Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • Class 12 1m40
  • CSIO 5 1m50
  • CSIO 6- OPEN DERBY
  • Class 13 1m40
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • Table A against the clock
  • Small tour final
  • Table A with one jump off against the clock
  • Alles weergeven

Evenement: Jumping Lummen

Ruiter: Cindy Van Der Straten-Marie

Paard: Sherman Sitte

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 08:27

Preview (gratis)

Ruiter: Quinten Bradt

Paard: Green Sleeps Orage

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 08:32

Preview (gratis)

Ruiter: Brecht Goossens

Paard: Raltano Van Het Bos

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 08:33

Preview (gratis)

Ruiter: Wouter Devos

Paard: Tonik Hero

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 08:36

Preview (gratis)

Ruiter: Sven Van Dijck

Paard: Vici R

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 08:38

Preview (gratis)

Ruiter: Steve Lefevre

Paard: Belle Van T Bosveld

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 08:39

Preview (gratis)

Ruiter: Abdel Said

Paard: Cliff II

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 08:41

Preview (gratis)

Ruiter: Franky Hermans

Paard: Campol

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 08:43

Preview (gratis)

Ruiter: Werner Dierckx

Paard: D Amour

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 08:45

Preview (gratis)

Ruiter: Rik Hemeryck

Paard: Papillon Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 08:47

Preview (gratis)

Ruiter: Hendrik Denutte

Paard: Castor Van De Kranenburg

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 08:50

Preview (gratis)

Ruiter: Trevor Coyle

Paard: Dobel Dream

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 08:51

Preview (gratis)

Ruiter: Nathalie Van Der Mei

Paard: Voppie

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 08:53

Preview (gratis)

Ruiter: Sarah Toussaint

Paard: Tina De Thieusies

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 08:55

Preview (gratis)

Ruiter: Morten Djupvik

Paard: Valle Blanche

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 08:57

Preview (gratis)

Ruiter: Jelle Hoorens

Paard: Cortez

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 08:59

Preview (gratis)

Ruiter: Tom Verduyn

Paard: Tordina

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:01

Preview (gratis)

Ruiter: Laurent Pabiszak

Paard: Tamuro Vuldershoekhof

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:03

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Vandoorne

Paard: Urano M.

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:05

Preview (gratis)

Ruiter: Nina Fagerstrom

Paard: Uberlina K

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:07

Preview (gratis)

Ruiter: Daniel Deusser

Paard: Dundee Vd Dwerse Hagen

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:09

Preview (gratis)

Ruiter: Javier Salvador Torreguitart

Paard: Vagabond

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:11

Preview (gratis)

Ruiter: Gregory Wathelet

Paard: Centium H

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:13

Preview (gratis)

Ruiter: Philippe Le Jeune

Paard: Balerine

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:14

Preview (gratis)

Ruiter: Sabrina van Rijswijk

Paard: Vera

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:16

Preview (gratis)

Ruiter: Carmen Moors

Paard: Cijndy Van Bergskeshof

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:18

Preview (gratis)

Ruiter: Jaime Guerra Piedra

Paard: Grupo Prom Royal Vinckenburgh

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:21

Preview (gratis)

Ruiter: Emma Rooms

Paard: Caelum Ter Wilgen

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:22

Preview (gratis)

Ruiter: Jody Bosteels

Paard: Spetter

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:25

Preview (gratis)

Ruiter: Shane Breen

Paard: Balloon

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:27

Preview (gratis)

Ruiter: Linnea Ericsson

Paard: Qruella M

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:28

Preview (gratis)

Ruiter: Cindy Van Der Straten-Marie

Paard: Sherman Sitte

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:30

Preview (gratis)

Ruiter: Lexi Carter

Paard: Cyrina Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:32

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Motmans

Paard: Desteny Van Het Dennehof

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:34

Preview (gratis)

Ruiter: Bert Prouve

Paard: Da Silva C&m

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:36

Preview (gratis)

Ruiter: Pedro Veniss

Paard: Born To Win

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:38

Preview (gratis)

Ruiter: Alberto Michan Halbinger

Paard: Almira Ls La Silla

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:40

Preview (gratis)

Ruiter: Leon Thijssen

Paard: Bmc Chamber Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:42

Preview (gratis)

Ruiter: Ben Maher

Paard: White Star

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:45

Preview (gratis)

Ruiter: Johan Demolder

Paard: Hole In One

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:47

Preview (gratis)

Ruiter: Brecht Bille

Paard: Corlanda Van De Ketse

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:49

Preview (gratis)

Ruiter: Emilie Francois

Paard: Baileys Vd Vijf Eiken

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:51

Preview (gratis)

Ruiter: Dayro Arroyave

Paard: Hh Okland

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:54

Preview (gratis)

Ruiter: Fidel Segovia

Paard: Oceane De Labarde

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:55

Preview (gratis)

Ruiter: Derin Demirsoy

Paard: Colino

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:57

Preview (gratis)

Ruiter: Siebe Kramer

Paard: Coralie

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 09:59

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Rombouts

Paard: Wetric Van Beek

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 10:01

Preview (gratis)

Ruiter: Dirk Demeersman

Paard: Daimonds Billy

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 10:03

Preview (gratis)

Ruiter: Dennis Schalekamp

Paard: Riwals Valentino

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 10:05

Preview (gratis)

Ruiter: Michael Korompis

Paard: Ballerina Van Den Aard

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 10:07

Preview (gratis)

Ruiter: Peder Fredricson

Paard: Holliday Klg

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 12:50

Preview (gratis)

Ruiter: Tony Andre Hansen

Paard: Upstaire

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 12:52

Preview (gratis)

Ruiter: Cindy Van Der Straten-Marie

Paard: Easy Going 17

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 12:54

Preview (gratis)

Ruiter: Mikael Forsten

Paard: Evli Nandele

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 12:56

Preview (gratis)

Ruiter: Abdel Said

Paard: Skara Glen S Naiky D Elca

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 12:59

Preview (gratis)

Ruiter: Michel Robert

Paard: Kaloe Des Perrieres

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:01

Preview (gratis)

Ruiter: Kristof Cleeren

Paard: Blue Boy V. Berkenbroeck

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:03

Preview (gratis)

Ruiter: Jerome Guery

Paard: Ramiro De Belle Vue

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:05

Preview (gratis)

Ruiter: Stefan Corten

Paard: Lancelot

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:07

Preview (gratis)

Ruiter: Janne Friederike Meyer

Paard: Holiday By Solitour

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:09

Preview (gratis)

Ruiter: Shane Breen

Paard: Cosican

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:11

Preview (gratis)

Ruiter: Ali Bin Khalid Al Thani

Paard: Adolfo

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:13

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Smith

Paard: Talan

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:15

Preview (gratis)

Ruiter: Ludo Philippaerts

Paard: Vadetta Vh Mettenhof

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:16

Preview (gratis)

Ruiter: Gregory Wathelet

Paard: Kronos d-Ouilly

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:18

Preview (gratis)

Ruiter: Karline De Brabander

Paard: Bamako De Muze

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:20

Preview (gratis)

Ruiter: Pedro Veniss

Paard: Umatine

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:22

Preview (gratis)

Ruiter: Johnny Pals

Paard: Intradella Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:24

Preview (gratis)

Ruiter: Amy Graham

Paard: Bella Baloubet

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:26

Preview (gratis)

Ruiter: Francesco Franco

Paard: Loxley 73

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:28

Preview (gratis)

Ruiter: Erika Lickhammer

Paard: Caballito

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:30

Preview (gratis)

Ruiter: Erika Lickhammer

Paard: Caballito

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:30

Preview (gratis)

Ruiter: Olivier Guillon

Paard: Magic D Elle

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:32

Preview (gratis)

Ruiter: Jill Henselwood

Paard: George

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:33

Preview (gratis)

Ruiter: Daniel Deusser

Paard: Caballero 84

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:35

Preview (gratis)

Ruiter: James Paterson-Robinson

Paard: Umarlon

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:37

Preview (gratis)

Ruiter: Donaat Brondeel

Paard: Breemeersen Adorado

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:39

Preview (gratis)

Ruiter: Shane Carey

Paard: Temple Road

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:41

Preview (gratis)

Ruiter: Trevor Breen

Paard: Andino Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:43

Preview (gratis)

Ruiter: Penelope Leprevost

Paard: Maestro De La Loge

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:45

Preview (gratis)

Ruiter: Alberto Michan Halbinger

Paard: Rosalia La Silla

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:47

Preview (gratis)

Ruiter: Patrik Spits

Paard: Va-vite

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:48

Preview (gratis)

Ruiter: Heiko Schmidt

Paard: Countdown 43

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:50

Preview (gratis)

Ruiter: Bernardo Alves

Paard: Kingly Du Reverdy

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:52

Preview (gratis)

Ruiter: Jillian Terceira

Paard: Bernadien Van Westuur

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:54

Preview (gratis)

Ruiter: Leon Thijssen

Paard: Tyson

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:55

Preview (gratis)

Ruiter: Dirk Demeersman

Paard: Cicero Z Van Paemel

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:57

Preview (gratis)

Ruiter: Linnea Ericsson

Paard: Pero-z Hillock

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:59

Preview (gratis)

Ruiter: Bruce Menzies

Paard: Sultan

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:01

Preview (gratis)

Ruiter: Damien Guthrie

Paard: Gilmore 48

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:03

Preview (gratis)

Ruiter: Nadja Steiner

Paard: Flower VI

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:04

Preview (gratis)

Ruiter: Olivier Philippaerts

Paard: Cabrio Van De Heffinck

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:07

Preview (gratis)

Ruiter: Hans Frischeis

Paard: Tamerino

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:08

Preview (gratis)

Ruiter: Jaime Guerra Piedra

Paard: Hermes 120

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:10

Preview (gratis)

Ruiter: Guido Hornesch

Paard: Concorde

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:12

Preview (gratis)

Ruiter: James Peeters

Paard: Coeur De Goedereede

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:14

Preview (gratis)

Ruiter: Pilar Lucrecia Cordon

Paard: Ultra

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:16

Preview (gratis)

Ruiter: Eleonora Zorzetto

Paard: Vumpaci vd Zuuthoeve

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:18

Preview (gratis)

Ruiter: Wilm Vermeir

Paard: Bentley

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:20

Preview (gratis)

Ruiter: Nicola Philippaerts

Paard: Walestro Van Het Bloemenhof

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:22

Preview (gratis)

Ruiter: Jos Lansink

Paard: Cavalor Valentina Van T Heike

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:24

Preview (gratis)

Ruiter: Henk Van De Pol

Paard: Flicka

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:27

Preview (gratis)

Ruiter: Gregoire Oberson

Paard: Edesa S November

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:29

Preview (gratis)

Ruiter: Thiago Ribas Da Costa

Paard: Dyday

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:31

Preview (gratis)

Ruiter: Guy Williams

Paard: Torinto Van De Middelstede

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:33

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Motmans

Paard: Vacant Ter Linden

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:35

Preview (gratis)

Ruiter: Nina Fagerstrom

Paard: Concas Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:36

Preview (gratis)

Ruiter: Sabrina van Rijswijk

Paard: Tuidam De Tivoli

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:38

Preview (gratis)

Ruiter: Eiken Sato

Paard: New Boy De Logerie

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:42

Preview (gratis)

Ruiter: Christian Weier

Paard: Captain 22

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:45

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Thiry

Paard: Boomer Van-t Heike

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:46

Preview (gratis)

Ruiter: Holger Wulschner

Paard: Little Liberty 5

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:48

Preview (gratis)

Ruiter: Koen Vereecke

Paard: Allegro C Van De Donkhoeve

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:50

Preview (gratis)

Ruiter: Stein Endresen

Paard: Hoyo De Monterey

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:52

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Vinckier

Paard: Ursela

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:54

Preview (gratis)

Ruiter: Peter Postelmans

Paard: Ajoor

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:55

Preview (gratis)

Ruiter: Nathalie Van Der Mei

Paard: Heechhiem-s Tersina

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 14:57

Preview (gratis)

Ruiter: Angela Covert-Lawrence

Paard: Utan

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 15:06

Preview (gratis)

Ruiter: Pieter Devos

Paard: Equipharma Tekila D

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 15:08

Preview (gratis)

Ruiter: Cindy Van Der Straten-Marie

Paard: Easy Going 17

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 15:09

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Smith

Paard: Talan

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 15:11

Preview (gratis)

Ruiter: Gregory Wathelet

Paard: Kronos d-Ouilly

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 15:12

Preview (gratis)

Ruiter: Amy Graham

Paard: Bella Baloubet

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 15:14

Preview (gratis)

Ruiter: Olivier Guillon

Paard: Magic D Elle

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 15:15

Preview (gratis)

Ruiter: Daniel Deusser

Paard: Caballero 84

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 15:16

Preview (gratis)

Ruiter: Patrik Spits

Paard: Va-vite

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 15:18

Preview (gratis)

Ruiter: Linnea Ericsson

Paard: Pero-z Hillock

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 15:19

Preview (gratis)

Ruiter: Bruce Menzies

Paard: Sultan

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 15:20

Preview (gratis)

Ruiter: Nadja Steiner

Paard: Flower VI

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 15:21

Preview (gratis)

Ruiter: Jos Lansink

Paard: Cavalor Valentina Van T Heike

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 15:23

Preview (gratis)

Ruiter: Kim Thiry

Paard: Boomer Van-t Heike

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 15:24

Preview (gratis)

Ruiter: Toshiki Masui

Paard: Keep Your Touch

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 12 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 17:19

Preview (gratis)

Ruiter: Thiago Ribas Da Costa

Paard: Umidwar vh Juxschot Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 6- OPEN DERBY

Rubriek: Table A with one jump off against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 17:43

Preview (gratis)

Ruiter: Guido Hornesch

Paard: Bo De Pomme

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 6- OPEN DERBY

Rubriek: Table A with one jump off against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 17:45

Preview (gratis)

Ruiter: Jan Motmans

Paard: Aurelia Van Den Bisschop

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 6- OPEN DERBY

Rubriek: Table A with one jump off against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 17:51

Preview (gratis)

Ruiter: Jerome Guery

Paard: Casland

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 6- OPEN DERBY

Rubriek: Table A with one jump off against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 17:56

Preview (gratis)

Ruiter: Sven Van Dijck

Paard: Damira

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 6- OPEN DERBY

Rubriek: Table A with one jump off against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:00

Preview (gratis)

Ruiter: Bernardo Alves

Paard: Quentin 13

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 6- OPEN DERBY

Rubriek: Table A with one jump off against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:05

Preview (gratis)

Ruiter: Heiko Schmidt

Paard: Carmina 29

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 6- OPEN DERBY

Rubriek: Table A with one jump off against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:09

Preview (gratis)

Ruiter: Tom Verduyn

Paard: Darling Van De Somme

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 6- OPEN DERBY

Rubriek: Table A with one jump off against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:16

Preview (gratis)

Ruiter: Filip Lacus

Paard: Terra Calamaco

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 6- OPEN DERBY

Rubriek: Table A with one jump off against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:21

Preview (gratis)

Ruiter: Hanne Mertens

Paard: Zilverstone M

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:15

Preview (gratis)

Ruiter: Javier Salvador Torreguitart

Paard: Vagabond

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:17

Preview (gratis)

Ruiter: Trevor Breen

Paard: Adventure De Kannan

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 6- OPEN DERBY

Rubriek: Table A with one jump off against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:26

Preview (gratis)

Ruiter: Toshiki Masui

Paard: Keep Your Touch

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:18

Preview (gratis)

Ruiter: Brecht Goossens

Paard: Ceblesse

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:20

Preview (gratis)

Ruiter: Carmen Moors

Paard: User

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:22

Preview (gratis)

Ruiter: Nick Motmans

Paard: Alladin

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 6- OPEN DERBY

Rubriek: Table A with one jump off against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:31

Preview (gratis)

Ruiter: Wendy Schaeffer

Paard: Koyuna Sun Storm

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 6- OPEN DERBY

Rubriek: Table A with one jump off against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:31

Preview (gratis)

Ruiter: Marjan Poukens

Paard: Country Girl Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:24

Preview (gratis)

Ruiter: Jody Bosteels

Paard: Daytona De Muze

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:26

Preview (gratis)

Ruiter: Philippe Lienard

Paard: Amazing Grace

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:28

Preview (gratis)

Ruiter: Wendy Schaeffer

Paard: Koyuna Sun Storm

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 6- OPEN DERBY

Rubriek: Table A with one jump off against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:36

Preview (gratis)

Ruiter: Ghislain Brocard

Paard: Vivaro B

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:29

Preview (gratis)

Ruiter: Fidel Segovia

Paard: Cameron Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:31

Preview (gratis)

Ruiter: Thomas De Wit

Paard: Rex G

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 6- OPEN DERBY

Rubriek: Table A with one jump off against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:41

Preview (gratis)

Ruiter: Abdel Said

Paard: Wish

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:33

Preview (gratis)

Ruiter: Ali Bin Khalid Al Thani

Paard: Dukhan

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:35

Preview (gratis)

Ruiter: Shane Breen

Paard: Dorada

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 6- OPEN DERBY

Rubriek: Table A with one jump off against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:45

Preview (gratis)

Ruiter: Al Ajmi Falan Suawed

Paard: Zorro Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:37

Preview (gratis)

Ruiter: Bert Prouve

Paard: Diablo Van De Middelstede

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:39

Preview (gratis)

Ruiter: Henk Van De Pol

Paard: Chili Pepper

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 6- OPEN DERBY

Rubriek: Table A with one jump off against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:49

Preview (gratis)

Ruiter: Bernardo Alves

Paard: Conte Della Caccia

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:42

Preview (gratis)

Ruiter: Maurice Rozenboom

Paard: nn

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:44

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Whitaker

Paard: Watch Me Iv

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 6- OPEN DERBY

Rubriek: Table A with one jump off against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:54

Preview (gratis)

Ruiter: Christina Thinggaard Jacobsen

Paard: Calira

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:48

Preview (gratis)

Ruiter: Christina Thinggaard Jacobsen

Paard: Calira

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:49

Preview (gratis)

Ruiter: Guy Williams

Paard: Softrack Skip Two Ramiro

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 6- OPEN DERBY

Rubriek: Table A with one jump off against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:59

Preview (gratis)

Ruiter: Vincent Lambrecht

Paard: Carlos I.m.m. Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:51

Preview (gratis)

Ruiter: Brecht Bille

Paard: O Splendido

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:53

Preview (gratis)

Ruiter: Constanze Heidner

Paard: Carlanda

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:55

Preview (gratis)

Ruiter: Talissa Witteboon

Paard: Oural Des Forets

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:57

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique Robert

Paard: Macao

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 18:59

Preview (gratis)

Ruiter: Nick Motmans

Paard: Alladin

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 6- OPEN DERBY

Rubriek: Table A with one jump off against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 19:09

Preview (gratis)

Ruiter: Derin Demirsoy

Paard: Vancouver

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 19:01

Preview (gratis)

Ruiter: Nick Motmans

Paard: Alladin

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 6- OPEN DERBY

Rubriek: Table A with one jump off against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 19:11

Preview (gratis)

Ruiter: Siebe Kramer

Paard: Van Meta

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 19:03

Preview (gratis)

Ruiter: Shane Breen

Paard: Dorada

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 6- OPEN DERBY

Rubriek: Table A with one jump off against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 19:13

Preview (gratis)

Ruiter: Jens Nijs

Paard: Ips Baloubet Van De Burcht

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 19:05

Preview (gratis)

Ruiter: Robert Whitaker

Paard: Watch Me Iv

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 6- OPEN DERBY

Rubriek: Table A with one jump off against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 19:14

Preview (gratis)

Ruiter: Jorien Livens

Paard: Cointreau Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 19:06

Preview (gratis)

Ruiter: Kirsten Rombouts

Paard: Citta De La Ferme Blanche

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 19:08

Preview (gratis)

Ruiter: Delphine Goemaere

Paard: Panama Du Seigneur

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 19:10

Preview (gratis)

Ruiter: Michael Korompis

Paard: Bacara De La Ferme Blanche

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 19:12

Preview (gratis)

Ruiter: James Peeters

Paard: Bengale

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 19:13

Preview (gratis)

Ruiter: Nick Verlies

Paard: Cancelier Van De Boswinning

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 19:15

Preview (gratis)

Ruiter: Nathalie Corthouts

Paard: Charly

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 19:17

Preview (gratis)

Ruiter: Chloe Stampaert

Paard: Dream Of India Greenfield

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 19:20

Preview (gratis)

Ruiter: Mert Emiroglu

Paard: Embassy

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 19:22

Preview (gratis)

Ruiter: Thierry Goffinet

Paard: Uschi K

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 19:25

Preview (gratis)

Ruiter: Inez Mertens

Paard: Ursula

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 19:27

Preview (gratis)

Ruiter: Wesley Carmans

Paard: Calvados

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 19:28

Preview (gratis)

Ruiter: Caio Sergio Jose De Carvalho Filho

Paard: Cantino

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 19:30

Preview (gratis)

Ruiter: Christophe Vanderhasselt

Paard: Acardi Du Houssoit Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 19:33

Preview (gratis)

Ruiter: Wouter Van Laer

Paard: Dantrex Van-t Laerhof

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 19:35

Preview (gratis)

Ruiter: Morten Djupvik

Paard: Vicky

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 19:37

Preview (gratis)

Ruiter: Shane Breen

Paard: Cherubini Z

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: Class 13 1m40

Rubriek: Table A against the clock

Datum: 30-04-2011

Tijd: 19:39

Preview (gratis)

Ruiter: Erika Lickhammer

Paard: Caballito

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:30

Preview (gratis)

Ruiter: Erika Lickhammer

Paard: Caballito

Evenement: Jumping Lummen

Klasse: CSIO 5 1m50

Rubriek: Small tour final

Datum: 30-04-2011

Tijd: 13:30

Preview (gratis)