Filters
Zoek in resultaten
Filter klasse
  • Young riders
  • CSI Salland Prijs
  • GMB BioEnergie
  • Interfloor Prijs
  • Alles weergeven
Filter klasse
  • Young riders
  • Juniors
  • GMB BioEnergie
  • Grand prix special part 1
  • bit talent
  • intermediare I freestyle
  • Alles weergeven

Evenement: ICNN Drachten

Ruiter: Jorinde Verwimp

Paard: Tiano

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young riders

Rubriek: Young riders

Datum: 05-01-2013

Tijd: 10:14

Preview (gratis)

Ruiter: Stephanie Kooijman

Paard: Winston

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young riders

Rubriek: Young riders

Datum: 05-01-2013

Tijd: 10:21

Preview (gratis)

Ruiter: Rosalie Mol

Paard: Legend

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young riders

Rubriek: Young riders

Datum: 05-01-2013

Tijd: 10:30

Preview (gratis)

Ruiter: Jeanine Nieuwenhuis

Paard: TDN-s Truemanda

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young riders

Rubriek: Young riders

Datum: 05-01-2013

Tijd: 10:53

Preview (gratis)

Ruiter: Debora Pijpers

Paard: Besterly-s Now I’m Here

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young riders

Rubriek: Young riders

Datum: 05-01-2013

Tijd: 11:01

Preview (gratis)

Ruiter: Debora Pijpers

Paard: Besterly-s Now I’m Here

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young riders

Rubriek: Young riders

Datum: 05-01-2013

Tijd: 11:01

Preview (gratis)

Ruiter: Denise Nekeman

Paard: Ridderkerk

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young riders

Rubriek: Young riders

Datum: 05-01-2013

Tijd: 11:08

Preview (gratis)

Ruiter: Lotte Jansen

Paard: Pongo

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young riders

Rubriek: Young riders

Datum: 05-01-2013

Tijd: 11:17

Preview (gratis)

Ruiter: Aimee Weise

Paard: Sportlife

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI Salland Prijs

Rubriek: Juniors

Datum: 05-01-2013

Tijd: 11:37

Preview (gratis)

Ruiter: Noa Moermans

Paard: Beach Boy van de Zuuthoeve

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI Salland Prijs

Rubriek: Juniors

Datum: 05-01-2013

Tijd: 11:45

Preview (gratis)

Ruiter: Anna-Lisa Theile

Paard: Florenctino

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI Salland Prijs

Rubriek: Juniors

Datum: 05-01-2013

Tijd: 11:52

Preview (gratis)

Ruiter: Maria Vesterholm

Paard: Pasteur

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI Salland Prijs

Rubriek: Juniors

Datum: 05-01-2013

Tijd: 12:00

Preview (gratis)

Ruiter: Lena Charlotte Walterscheidt

Paard: Solist 150

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI Salland Prijs

Rubriek: Juniors

Datum: 05-01-2013

Tijd: 12:08

Preview (gratis)

Ruiter: Jeanine Nieuwenhuis

Paard: Hexagon-s Baldacci

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI Salland Prijs

Rubriek: Juniors

Datum: 05-01-2013

Tijd: 12:15

Preview (gratis)

Ruiter: Chiara Prijs Vitale

Paard: Korenbloem Dior

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI Salland Prijs

Rubriek: Juniors

Datum: 05-01-2013

Tijd: 12:44

Preview (gratis)

Ruiter: Charlotte Delfalque

Paard: Botticelli

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI Salland Prijs

Rubriek: Juniors

Datum: 05-01-2013

Tijd: 12:51

Preview (gratis)

Ruiter: Michelle de Jonge

Paard: Pays Bas Nl

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI Salland Prijs

Rubriek: Juniors

Datum: 05-01-2013

Tijd: 12:59

Preview (gratis)

Ruiter: Sanne Gilbers

Paard: Bud Spencer

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI Salland Prijs

Rubriek: Juniors

Datum: 05-01-2013

Tijd: 13:06

Preview (gratis)

Ruiter: Jeanine Nekeman

Paard: Vlingh

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI Salland Prijs

Rubriek: Juniors

Datum: 05-01-2013

Tijd: 13:15

Preview (gratis)

Ruiter: Marjan Hooge

Paard: Richfield

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI Salland Prijs

Rubriek: Juniors

Datum: 05-01-2013

Tijd: 13:22

Preview (gratis)

Ruiter: Britt Krongaard KNUDSEN (DEN)

Paard: Britt Krongaard KNUDSEN (DEN)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 13:41

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa VAN DER HULST (NED)

Paard: Lisa VAN DER HULST (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 13:48

Preview (gratis)

Ruiter: Kaylee GOUDA (NED)

Paard: Kaylee GOUDA (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 13:56

Preview (gratis)

Ruiter: Kim DE JONGE (NED)

Paard: Kim DE JONGE (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 14:05

Preview (gratis)

Ruiter: Lavinia ARL (BEL)

Paard: Lavinia ARL (BEL)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 14:13

Preview (gratis)

Ruiter: Anne Mette LYAGER (DEN)

Paard: Anne Mette LYAGER (DEN)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 14:21

Preview (gratis)

Ruiter: Joelle PETERS (NED)

Paard: Joelle PETERS (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 14:28

Preview (gratis)

Ruiter: Gyvano SCHOUWS (NED)

Paard: Gyvano SCHOUWS (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 14:36

Preview (gratis)

Ruiter: Bo OUDHOF (NED)

Paard: Bo OUDHOF (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 14:44

Preview (gratis)

Ruiter: Antonia ARL (BEL)

Paard: Antonia ARL (BEL)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 14:56

Preview (gratis)

Ruiter: Lisanne ZOUTENDIJK (NED)

Paard: Lisanne ZOUTENDIJK (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 15:03

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique MARIJNISSEN (NED)

Paard: Dominique MARIJNISSEN (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 15:11

Preview (gratis)

Ruiter: Hannah CICHOS (GER)

Paard: Hannah CICHOS (GER)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 15:44

Preview (gratis)

Ruiter: Zoe DE BOOIJ (NED)

Paard: Zoe DE BOOIJ (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 15:51

Preview (gratis)

Ruiter: Shanna LUST (NED)

Paard: Shanna LUST (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 15:59

Preview (gratis)

Ruiter: Louisa SIMON (GER)

Paard: Louisa SIMON (GER)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 16:07

Preview (gratis)

Ruiter: Merel HOOIJER (NED)

Paard: Merel HOOIJER (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 16:14

Preview (gratis)

Ruiter: Febe VAN ZWAMBAGT (NED)

Paard: Febe VAN ZWAMBAGT (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 16:22

Preview (gratis)

Ruiter: Floor VAN MANEN (NED)

Paard: Floor VAN MANEN (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 16:30

Preview (gratis)

Ruiter: Suzanne GLAS (NED)

Paard: Suzanne GLAS (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 16:39

Preview (gratis)

Ruiter: Cecilie POULSEN (DEN)

Paard: Cecilie POULSEN (DEN)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 16:46

Preview (gratis)

Ruiter: Mercedes VERWEY (NED)

Paard: Mercedes VERWEY (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 16:54

Preview (gratis)

Ruiter: Demy KURSTJENS (NED)

Paard: Demy KURSTJENS (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 17:02

Preview (gratis)

Ruiter: Veronique VAN DER PANNE (NED)

Paard: Veronique VAN DER PANNE (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 17:11

Preview (gratis)

Ruiter: Prijsuitreiking

Paard: GMBio Energie Prijs

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 17:28

Preview (gratis)

Ruiter: Derk SCHEKKERMAN (NED)

Paard: PRIMEVAL UCOLA

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: Grand prix special part 1

Datum: 05-01-2013

Tijd: 18:45

Preview (gratis)

Ruiter: Tommie VISSER (NED)

Paard: SANTODOMINGO - KWPN

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: Grand prix special part 1

Datum: 05-01-2013

Tijd: 18:54

Preview (gratis)

Ruiter: Muriel DE RUIJTER (BEL)

Paard: SIERAPPEL - BWP

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: Grand prix special part 1

Datum: 05-01-2013

Tijd: 19:03

Preview (gratis)

Ruiter: Margo TIMMERMANS (NED)

Paard: UTAH

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: Grand prix special part 1

Datum: 05-01-2013

Tijd: 19:14

Preview (gratis)

Ruiter: Yessin RAHMOUNI (MAR)

Paard: FLORESCO NRW - WESTF

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: Grand prix special part 1

Datum: 05-01-2013

Tijd: 19:24

Preview (gratis)

Ruiter: Catherine HENRIQUET (FRA)

Paard: PARADIESZAUBER - SANH

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: Grand prix special part 1

Datum: 05-01-2013

Tijd: 20:33

Preview (gratis)

Ruiter: prijsuitreing

Paard: bit talent

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: bit talent

Datum: 05-01-2013

Tijd: 20:04

Preview (gratis)

Ruiter: prijsuitreiking

Paard: bit talent

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: Grand prix special part 1

Datum: 05-01-2013

Tijd: 20:06

Preview (gratis)

Ruiter: Edward GAL (NED)

Paard: GLOCK-S UNDERCOVER

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: Grand prix special part 1

Datum: 05-01-2013

Tijd: 20:22

Preview (gratis)

Ruiter: Debora Pijpers

Paard: Besterly-s Now I’m Here

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young riders

Rubriek: Young riders

Datum: 05-01-2013

Tijd: 11:01

Preview (gratis)

Ruiter: Lotte Jansen

Paard: Pongo

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Young riders

Rubriek: Young riders

Datum: 05-01-2013

Tijd: 11:17

Preview (gratis)

Ruiter: Aimee Weise

Paard: Sportlife

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI Salland Prijs

Rubriek: Juniors

Datum: 05-01-2013

Tijd: 11:37

Preview (gratis)

Ruiter: Noa Moermans

Paard: Beach Boy van de Zuuthoeve

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI Salland Prijs

Rubriek: Juniors

Datum: 05-01-2013

Tijd: 11:45

Preview (gratis)

Ruiter: Anna-Lisa Theile

Paard: Florenctino

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI Salland Prijs

Rubriek: Juniors

Datum: 05-01-2013

Tijd: 11:52

Preview (gratis)

Ruiter: Maria Vesterholm

Paard: Pasteur

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI Salland Prijs

Rubriek: Juniors

Datum: 05-01-2013

Tijd: 12:00

Preview (gratis)

Ruiter: Lena Charlotte Walterscheidt

Paard: Solist 150

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI Salland Prijs

Rubriek: Juniors

Datum: 05-01-2013

Tijd: 12:08

Preview (gratis)

Ruiter: Jeanine Nieuwenhuis

Paard: Hexagon-s Baldacci

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI Salland Prijs

Rubriek: Juniors

Datum: 05-01-2013

Tijd: 12:15

Preview (gratis)

Ruiter: Chiara Prijs Vitale

Paard: Korenbloem Dior

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI Salland Prijs

Rubriek: Juniors

Datum: 05-01-2013

Tijd: 12:44

Preview (gratis)

Ruiter: Charlotte Delfalque

Paard: Botticelli

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI Salland Prijs

Rubriek: Juniors

Datum: 05-01-2013

Tijd: 12:51

Preview (gratis)

Ruiter: Michelle de Jonge

Paard: Pays Bas Nl

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI Salland Prijs

Rubriek: Juniors

Datum: 05-01-2013

Tijd: 12:59

Preview (gratis)

Ruiter: Sanne Gilbers

Paard: Bud Spencer

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI Salland Prijs

Rubriek: Juniors

Datum: 05-01-2013

Tijd: 13:06

Preview (gratis)

Ruiter: Jeanine Nekeman

Paard: Vlingh

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI Salland Prijs

Rubriek: Juniors

Datum: 05-01-2013

Tijd: 13:15

Preview (gratis)

Ruiter: Bo OUDHOF (NED)

Paard: Bo OUDHOF (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 14:44

Preview (gratis)

Ruiter: Antonia ARL (BEL)

Paard: Antonia ARL (BEL)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 14:56

Preview (gratis)

Ruiter: Lisanne ZOUTENDIJK (NED)

Paard: Lisanne ZOUTENDIJK (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 15:03

Preview (gratis)

Ruiter: Dominique MARIJNISSEN (NED)

Paard: Dominique MARIJNISSEN (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 15:11

Preview (gratis)

Ruiter: Hannah CICHOS (GER)

Paard: Hannah CICHOS (GER)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 15:44

Preview (gratis)

Ruiter: Zoe DE BOOIJ (NED)

Paard: Zoe DE BOOIJ (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 15:51

Preview (gratis)

Ruiter: Shanna LUST (NED)

Paard: Shanna LUST (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 15:59

Preview (gratis)

Ruiter: Louisa SIMON (GER)

Paard: Louisa SIMON (GER)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 16:07

Preview (gratis)

Ruiter: Merel HOOIJER (NED)

Paard: Merel HOOIJER (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 16:14

Preview (gratis)

Ruiter: Febe VAN ZWAMBAGT (NED)

Paard: Febe VAN ZWAMBAGT (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 16:22

Preview (gratis)

Ruiter: Floor VAN MANEN (NED)

Paard: Floor VAN MANEN (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 16:30

Preview (gratis)

Ruiter: Suzanne GLAS (NED)

Paard: Suzanne GLAS (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 16:39

Preview (gratis)

Ruiter: Cecilie POULSEN (DEN)

Paard: Cecilie POULSEN (DEN)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 16:46

Preview (gratis)

Ruiter: Mercedes VERWEY (NED)

Paard: Mercedes VERWEY (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 16:54

Preview (gratis)

Ruiter: Demy KURSTJENS (NED)

Paard: Demy KURSTJENS (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 17:02

Preview (gratis)

Ruiter: Veronique VAN DER PANNE (NED)

Paard: Veronique VAN DER PANNE (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 17:11

Preview (gratis)

Ruiter: Prijsuitreiking

Paard: GMBio Energie Prijs

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 17:28

Preview (gratis)

Ruiter: Derk SCHEKKERMAN (NED)

Paard: PRIMEVAL UCOLA

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: Grand prix special part 1

Datum: 05-01-2013

Tijd: 18:45

Preview (gratis)

Ruiter: Tommie VISSER (NED)

Paard: SANTODOMINGO - KWPN

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: Grand prix special part 1

Datum: 05-01-2013

Tijd: 18:54

Preview (gratis)

Ruiter: Muriel DE RUIJTER (BEL)

Paard: SIERAPPEL - BWP

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: Grand prix special part 1

Datum: 05-01-2013

Tijd: 19:03

Preview (gratis)

Ruiter: Margo TIMMERMANS (NED)

Paard: UTAH

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: Grand prix special part 1

Datum: 05-01-2013

Tijd: 19:14

Preview (gratis)

Ruiter: Yessin RAHMOUNI (MAR)

Paard: FLORESCO NRW - WESTF

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: Grand prix special part 1

Datum: 05-01-2013

Tijd: 19:24

Preview (gratis)

Ruiter: Catherine HENRIQUET (FRA)

Paard: PARADIESZAUBER - SANH

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: Grand prix special part 1

Datum: 05-01-2013

Tijd: 20:33

Preview (gratis)

Ruiter: prijsuitreing

Paard: bit talent

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: bit talent

Datum: 05-01-2013

Tijd: 20:04

Preview (gratis)

Ruiter: prijsuitreiking

Paard: bit talent

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: Grand prix special part 1

Datum: 05-01-2013

Tijd: 20:06

Preview (gratis)

Ruiter: Anabel BALKENHOL (GER)

Paard: DIAMONDS FOREVER - HANN

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: Grand prix special part 1

Datum: 05-01-2013

Tijd: 20:43

Preview (gratis)

Ruiter: Anabel BALKENHOL (GER)

Paard: DIAMONDS FOREVER - HANN

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: Grand prix special part 1

Datum: 05-01-2013

Tijd: 20:43

Preview (gratis)

Ruiter: Juliette RAMEL (SWE)

Paard: TEN POINTS - SWB

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: Grand prix special part 1

Datum: 05-01-2013

Tijd: 20:52

Preview (gratis)

Ruiter: Alexandra BARBANcON MESTRE (ESP)

Paard: MR Q

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: intermediare I freestyle

Datum: 05-01-2013

Tijd: 21:12

Preview (gratis)

Ruiter: Mattias JANSSON (SWE)

Paard: DALWHINNIE - SWB

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: intermediare I freestyle

Datum: 05-01-2013

Tijd: 21:19

Preview (gratis)

Ruiter: Christianne GOES (NED)

Paard: ACCOUNTANCY ULTIMO - KWPN

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: intermediare I freestyle

Datum: 05-01-2013

Tijd: 21:27

Preview (gratis)

Ruiter: Marjan Hooge

Paard: Richfield

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: CSI Salland Prijs

Rubriek: Juniors

Datum: 05-01-2013

Tijd: 13:22

Preview (gratis)

Ruiter: Britt Krongaard KNUDSEN (DEN)

Paard: Britt Krongaard KNUDSEN (DEN)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 13:41

Preview (gratis)

Ruiter: Lisa VAN DER HULST (NED)

Paard: Lisa VAN DER HULST (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 13:48

Preview (gratis)

Ruiter: Kaylee GOUDA (NED)

Paard: Kaylee GOUDA (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 13:56

Preview (gratis)

Ruiter: Kim DE JONGE (NED)

Paard: Kim DE JONGE (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 14:05

Preview (gratis)

Ruiter: Lavinia ARL (BEL)

Paard: Lavinia ARL (BEL)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 14:13

Preview (gratis)

Ruiter: Anne Mette LYAGER (DEN)

Paard: Anne Mette LYAGER (DEN)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 14:21

Preview (gratis)

Ruiter: Joelle PETERS (NED)

Paard: Joelle PETERS (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 14:28

Preview (gratis)

Ruiter: Gyvano SCHOUWS (NED)

Paard: Gyvano SCHOUWS (NED)

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: GMB BioEnergie

Rubriek: GMB BioEnergie

Datum: 05-01-2013

Tijd: 14:36

Preview (gratis)

Ruiter: Christianne GOES (NED)

Paard: ACCOUNTANCY ULTIMO - KWPN

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: intermediare I freestyle

Datum: 05-01-2013

Tijd: 21:27

Preview (gratis)

Ruiter: Michelle VAN LANEN (NED)

Paard: URCHIN B - KWPN

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: intermediare I freestyle

Datum: 05-01-2013

Tijd: 21:34

Preview (gratis)

Ruiter: Annemiek VINCOURT (NED)

Paard: KANSAS C - KWPN

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: intermediare I freestyle

Datum: 05-01-2013

Tijd: 21:37

Preview (gratis)

Ruiter: Diederik VAN SILFHOUT (NED)

Paard: WINNINGMOOD

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: intermediare I freestyle

Datum: 05-01-2013

Tijd: 21:47

Preview (gratis)

Ruiter: Kyra KLINKERS (NED)

Paard: TARA

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: intermediare I freestyle

Datum: 05-01-2013

Tijd: 21:56

Preview (gratis)

Ruiter: Emmelie SCHOLTENS (NED)

Paard: APACHE

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: intermediare I freestyle

Datum: 05-01-2013

Tijd: 22:06

Preview (gratis)

Ruiter: Lynne MAAS (NED)

Paard: SALO

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: intermediare I freestyle

Datum: 05-01-2013

Tijd: 22:14

Preview (gratis)

Ruiter: Adelinde CORNELISSEN (NED)

Paard: ZEPHYR - KWPN

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: intermediare I freestyle

Datum: 05-01-2013

Tijd: 22:22

Preview (gratis)

Ruiter: Joyce LENAERTS (NED)

Paard: VANQUISCH

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: intermediare I freestyle

Datum: 05-01-2013

Tijd: 22:30

Preview (gratis)

Ruiter: Edward GAL (NED)

Paard: ASTHER DE JEU

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: intermediare I freestyle

Datum: 05-01-2013

Tijd: 22:39

Preview (gratis)

Ruiter: Anabel BALKENHOL (GER)

Paard: DIAMONDS FOREVER - HANN

Evenement: ICNN Drachten

Klasse: Interfloor Prijs

Rubriek: Grand prix special part 1

Datum: 05-01-2013

Tijd: 20:43

Preview (gratis)